MENÚ
1o sorteo
25 de novembro de 2021

1º sorteo da campaña

Gañadores e gañadoras das 250 tarxetas regalo con 30€ no sorteo do día 25 de novembro de 2021
A Pontenova
Azucena Trevín Reimonde
Diego Alonso Álvarez
Encarna Rois Freijo
Maria Rodriguez Alonso
Marita García Cotarelo
Marité Salgado Díaz
Mónica García Loureiro
Patric Iunod Iunod
Pilar Alonso Leivas
Tamara Iglesias Martínez
Ángeles García Díaz
Burela
Andrés Enrique Mejias Carvajal
Carmen María Gonzalez Cabrera
Gloria Mª López Fernández
Lourdes Carracedo Vidal
Manuel Barro Iravedra
Chantada
Ana Ferreiro Gil
Clara López González
Esther Sanchez Pereira
Paulo Gómez Fernández
Silvia Fernández Rodríguez
Tania Albor Caseiro
Cospeito
Carmen Montes López
José Carlos Castro Rodriguez
Lorena Rodríguez Buide
Manuela Paredes Meilan
Maria Virginia Fernandez Castro
Rocio Lopez Rivas
Teresa Gonzalez Abelleira
Foz
Cristina Pérez Sachocos
Iria Diaz Ainse
José María Sánchez Rivera
Josefa Rodriguez Castro
Maira Cao Fernandez
Maria Belén Sánchez Balseiro
María Eugenia Rodríguez Saavedra
Miguel Seijas Ares
Mirta Barreira Novas
Norma Condori Paez
Olalla Rodríguez Giralt
Pepita Otero Ares
Susa Martínez Domínguez
Guitiriz
Isabel Prados L
Jose Miragaya Sangiao
Manuel Perez Roca
Maria Jose Rosende Lopez
Moises Lago Fandiño
Ramon Garcia Ares
Susana Diaz Lopez
Lourenzá
Ana Lopez Moiron
Ana Maria Fernandez Maseda
Beatriz Yanes Rego
Francisco Iglesia Varela
Hermelinda Rozas Campos
Javier Rodriguez Barrera
Liliana Villalba Perez
Lucas Saavedra Seco
Lucia Cruña Piñeiro
M Mar Graña Rio
M Mar Penedo Diaz
Manuel Alvarez Gasalla
Maria Freije Muiño
Maria Josefa Lopez Iglesias
Marta Fernandez Lopez
Montse Alonso Curras
Pilar Cancio Alvarez
Pili Rodriguez Vidueiras
Rosa Baamonde Vizoso
Tania Rodriguez Lopez
Vanesa Otero Rivas
Vanessa Gil Ferreiro
Vera Sanchez Lopez
Lugo
Alicia Fernandez Garcia
Ana Fernandez Vazquez
Ana María Peteiro Loureiro
Ana Pasarín Varela
Belén García
Cristina Lazar .
Diego Castro Adrio
Eduardo Novoa Peteiro
Elia Castedo Medina
Erika Arribas Rodríguez
Eva Corral Prado
Isabel Rio Braña
Iván Veiga Raposo
Jorge Varela Fernández
Juan Antonio Novoa Martín
Laura Vázquez Janeiro
Lidia Feijóo Fernández
Marcos Fernández
María Ángeles Peteiro Loureiro
Maria De Los Angeles Darriba Gallego
María Delia Maseda Fernandez
María Dolores Castro Castedo
María Dolores Martín Rodríguez
María Illán Díaz
María Isabel Perez Anido
Maria Isabel Toimil Fernández
María Jesus Gómez Alvarez
María Jesús Saavedra Cortón
Maria Jose Carreira Perez
Maripaz Aguilera Sanchez- Jurado
Marisa Rubinos Rubinos
Miriam Portomeñe Ferro
Mónica Castiñeira Ferrera
Mónica Escolante Rodríguez
Mónica García Fernández
Monica Josenge Josenge
Mónica Vázquez López
Mpilar Loures Roibas
Natalia Belén Gómez Neira
Nathalia García Lellis
Pablo Novoa Peteiro
Paula Marín López
Raquel Gomez Pereira
Rosa Sufuentes Rodríguez
Sandra Sousa Fernández
Sebastián Pacheco Felpeto
Sonia Castro López
Susana Fernández Carreira
Vanesa Cascudo Abuin
Monforte de Lemos
Belen Aguiar Vazquez
Irene López Prieto
Iván González Comas
Jane Dourado Dourado
Julia Fernández Eireos
Julita Barreiro Cano
Lucía Malvido Pereira
Marisa Losada Rodriguez
Mónica Aira Martínez
Pilar Saavedra Codesido
Ruben Salgado Conde
Muimenta
Ana Castro Canto
Luis Rodriguez Edrosa
Marivel Castro Gómez
Patricia Canto Seijo
Rosa María Anllo Sanjurjo
Josefa Sordo Puente
O Vicedo
Francisco Iglesias Franco
Quiroga
Carlos Cortizo Amaro
Eva Maria López Maseda
Gemma García Ferreiro
Gloria Sanmartin Romero
Josefa López Nogueira
Juana Rodriguez Fernandez
Maria Del Carmen Rodriguez Montenegro
Nuria Lopez Vide
Rebeca Rodríguez Piñeiro
Sonia Alvarez Zapata
Rábade
Engracia Senra Barreiro
Jose Luis Lopez Perez
Maria Jose Nuñez Roibas
Mercedes Mota Garcia
Mercedes Rifon Varela
Talia Regueiro Montes
Ribadeo
Aurora Sobrado Rodriguez
Ribas De Sil
Luisa Rodriguez Montero
Sarria
Adriana Sánchez Sánchez
Ana Maria Fernandez Lopez
Ana Vazquez Reimondez
Aurora Bande Ferreiro
Betariz Alvarez Sobrado
Carmen Cortiñas Arias
Carmen Fernández Argiz
Concepcion Val Pardo
Conchi Fernández
Cristina López Nuñez Nuñez
Emilia Lopez Pallares
Gloria Sampaio Ferreira
Isabel Rodriguez Lopez
Jose Quiroga Yañez
Luisa Freire López
M Jose Caldeiro Maside
Mari Flor Perez Vazquez
María José Quiroga Río
Marina Rivas Grela
Marta Balboa Leirado
Marta Somoza Loureiro
Mary Fe Vilar Seijas
Nanci Martínez Lopez
Natalia González Pico
Nilo Lopez Castro
Noelia Lopez Lopez
Noelia Rivera Vázquez
Nuria López Álvarez
Pablo Rivera Lopez
Raquel Hernandez Rio
Rocio Lopez Dieguez
Rosa Martínez Loureiro
Sandra Loira Mouriño
Silvia Mondelo Lopez
Sonia Bergantiños Lopez
Teresa Gómez García
Ursula Sampayo Doval
Violeta Arias Fernandez
Taboada
Carmen Armas Viñas
Maria Angeles Almuiña Vence
Maria Isabel Costela Duran
Nuria Fente Guerreiro
Ramon Taboada Fernandez
Sonia Taboada Armas
Vilalba
Alejandro Gandio Pico
Asunción Souto Montes
Belén Crende Cornide
Berta Otero Garcia
Carmen Vázquez Alvariño
Cesario Aguiar Felpeto
Cristina Orosa Maseda
Elena Rama Crespo
Esperanza Díaz Martinez
Estivaliz Carballeira Prestes
Fina Lopez Diaz
María Braña Edrosa
María Del Mar Fernández Cabana
María José Aguiar Albariño
Maria Luisa Fernandez Rouco
Maricarmen Cabaleiro Rey
Maricruz Seoane Amado
Marisé Souto Curras
Natalia Seco Reigosa
Patricia Seijo Braña
Paula De Rosende Codesal
Pilar Gato Roca
Rosa María Campello García
Sherezade Lamas Barroso
Sonia Alvite García
Susana Vazquez Rouco
Tatiana Lopez Casanova
Viveiro
Alba Rodriguez Campos
Angeles Fernandez Pernas
Carmen Ruiz Martinez
Cristina Lopez Lamas
Elisa Cora Lopez
Eulalia Santos Méndez
Eva Cristina Fernández Cabrero
Iris Martin Varela
Manuel De Jesus Sousa
Mari Carmen Otero Cabaleiro
Maria Del Carmen Aguiar Castro
Marta Miguez Chao
Noelia Calvo Amor
Nuria Chao Ramil
Pablo Coello Martinez
Raquel Gonzalez Garcia
Raquel Perez Ituriza
Sergio Pousada Casal
Silvia Lopez Casas
Vita Mosquera Pazos
Xermade
Hermilda Fernández Ares
Xove
Begoña Docobo Trinquete
2o sorteo
9 de decembro de 2021

2º sorteo da campaña

Gañadores e gañadoras das 250 tarxetas regalo con 30€ no sorteo do día 9 de decembro de 2021
A Pontenova
Ana Veiga González
Berta Álvarez Rodríguez
Carlos Veiga Pérez
Fátima Fernández Sanjurjo
Loli Fernández Barrera
Lucía Castañal Ferrería
Mari Inglés Lodos
María Bellas López
Burela
Celsa García Otero
José Castro Vázquez
José Manuel García Valle
Margarita Fernández González
María Seijas Pita
Mariví Otero Ramos
Raquel Amate Jiménez
Chantada
Carmen Mariño Varela
Eva María Ríos Abad
Marta Arrojo Blanco
Nazareth Feijoo Ledo
Rosa Rodríguez Matanza
Tania Mazaira Lamazares
Cospeito
Lorena Abella Bayo
María Luz Valiña Méndez
Foz
Agueda García Fuentes
Ángeles Polo Lugilde
Antonia Martínez Díaz
Carmela Díez Reimunde
Carmen Moreda Marful
Dolores González López
Hipólito Naray Sánchez
José Alberto Arribas Hernández
Jose Luis Naray Alvarez
Luisa Blanco Cobo
Tania Barreira Manase
Verónica Soto Piñeiroa
Lourenzá
Ana Varela Acebo
Asunción Villalba Dorado
Celia Cabaleiro Reja
Esther García Fernández
Fina Recalde Rozas
Fina Sante Fernández
Herminia Anello Barreira
Herminia Boo García
Isabel Bermúdez Rial
Juan Carlos Terrón Sante
M Luz Álvarez Freije
Manuel Braña García
María Díaz Fernández
Nieves López Lamela
Pura Álvarez Rico
Rocío Baamonde Álvarez
Sara María Alves Ferreira
Victoria Pérez Ramos
Lugo
Agustín Martínez Pineda
Alfredo Salgado Viana
Alicia María Jesús González Miranda
Amelia Rodríguez Riveira
Ana Andión Cuesta
Ana Argüeso Armesto
Ana Celia García Rodríguez
Ana Figueroa Sanfiz
Ana Gómez Arias
Ana María García Rodríguez
Ana Piñeiro Sánchez
Ana Vázquez Díaz
Ana Veiga Calaza
Anton Abelairas Pena
Antonio José Vázquez Lolo
Beatriz Fernández Fernández
Beatriz Muras Rodrigo
Beatriz Núñez López
Belén Casas Carreira
Belén Castro Martínez
Carmen Chas Santín
Carmen García Hernández
Carmen Mayo Gorgoso
Carmen Rozas López
Celeste Domínguez Vázquez
Clara Fernández Díaz
Conchi Sotillo Potente
Cristina Nogueira Pérez
Cristina Ouro Nuñez
Domingo Ángel Romay Gómez
Elena López Lence
Elena Rodríguez Carracedo
Elisa Iglesias Nécegs
Elvita Fernández Iglesias
Enrique Regueira Pardeiro
Esperanza Bravos Arias
Esther Fernández Paredes
Eva Lamela Fernández
Eva María López Lence
Fe Iglesias Sierra
Fina Parapar Prado
Héctor Blanco Santos
Iago Díaz Fernández
Iban Rodríguez Rodríguez
Iria Hidalgo Arcos
José Antonio Arribas Vázquez
José Antonio Marín Martínez
José Enrique Rogero Magide
José Luis Varela Leirado
Laura Medeiros Firvida
Leticia Darriba Anllo
Leticia González Rodríguez
Lucía Núñez González
Lucía Varela Corredoira
Luis Díaz
Luisa Goy López
Mª Consuelo Rodríguez Devesa
Mabel Carnero Ojea
Manuela Medina Saldaña
Manuela Rodríguez Veiga
María Del Carmen Gómez Seijas
María Del Río Gegunde
María Del Rosario Ovalle Arias
María Inés Gali González
María Isabel Lado Canabal
Maria José Diaz Piñeiro
Maria Luisa Baamonde Campos
Maria Luisa Corbeira Nogueira
María Luisa Torre López
María Teresa García Pérez
Maria Victoria De Paz Urueña
Marta Gayoso Ríos
Marta Goy López
Marta Lage Pena
Nazaret Trigo Trigo
Noha Carmona Belmonte
Odile Conde García
Patricia Vázquez Cerceda
Paula Carrera De San Juan
Pedro Escolante Bilbao
Pilar Sánchez Balseiro
Pili Arias Fernández
Sandra Colmenares Díaz
Sofía Fernández Abuin
Susana Carreira Iglesias
Susana Cela Sangil
Tania Díaz López
Monforte de Lemos
Amelia Díaz Lorenzo
Elena Mariño Rodríguez
Eva Arza Rodríguez
Giovanna Moure López
Iñaki Silva Porres
José M. Lopez
María Díaz Núñez
Moises Maseda Mariño
Mónica Díaz Martínez
Patricia Rivera Carballada
Shirley Valles Sousa
Silvia Rodríguez Arias
Sonia López Vázquez
Muimenta
Alba García Salgado
Angeles Nieto Seco
Hermilina Fanego Agrelo
Lucía Fernández García
Mari Carmen Andión Gesto
Miriam García Anllo
Pilar Morán Edrosa
O Vicedo
Jaime Baltar Infante
Quiroga
Aida Rodríguez Rivera
Elisa Losada Nogueira
Estefanía Rodríguez Prieto
María Artime Pérez
María Del Mar Ramos Domínguez
Mónica Vázquez Romero
Pilar Fernández Martínez
Serafina Alonso Pérez
Susan Rodríguez López
Tania Touzón Rodríguez
Rábade
Elvira Valle Cazón
Mari Fe Martul Regueiro
Oliva Domínguez Veiga
Teresa Santos Vázquez
Ribadeo
Ines Oliveros Oliveros
Lara Miranda González
Laura Barata Palmeiro
María Teresa Iglesias Basanta
Ribas De Sil
Alba Piñeiro Dacosta
M. Luz Fernández Álvarez
Sarria
Alba López Mourín
Andrea Fernández Gallego
Eduardo López Valiña
Estrella Villaumbrales Arias
Luis Campo Álvarez
Luis Rodríguez Moscoso
María Amor López Rodríguez
María Arias Arias
Maria Carmen Couselo Vázquez
María Cruz Rodríguez Vázquez
María Dolores Arrojo Díaz
Marisol López Álvarez
Mercedes Fernández Sánchez
Olga María López López
Oscar Arza Fernández
Pamela Lorenzo Castallo
Patricia González Fernández
Pilar Gómez López
Pilar López Frey
Remedios Lebon González
Rosa García Vila
Sandra Alvaredo López
Susana López Abad
Teresa Rodríguez Regueiro
Thais Veiga Fernández
Begoña Núñez González
Yanín Castaño Fernández
Taboada
Conchy Guerreiro Lamazares
Débora Carreras Molina
Elena Ramos Otero
María Del Carmen Durán Díaz
Montserrat Quintana Romero
Rosa Pérez Gómez
Vilalba
Ana Belén Otero Vázquez
Ángeles Osa Teijeiro
Beatriz Pérez Uz
Cathy Pernas Sierra
Consuelo Orosa Maseda
Ines Rego Deibe
Irene Pena Rodríguez
Julia Comba Calvo
María Del Carmen Formoso Pardo
María José Barrio Vázquez
María López Amarelo
María Ramudo Lozano
Mary Luz García Prieto
Monserrat Santiso Bello
Pilar Balseiro Amido
Raquel López Giz
Rocío Prieto García
Sara Goas Cordal
Sofía Vázquez Bermúdez
Tania Pardo Bello
Viveiro
Begoña Pérez Santos
Carlos Sierra
Conchi Rodríguez López
Dora Corbelle Díaz
Goretti Rivera Casal
Irene Muñiz Losa
Loli Martínez González
Mari Carmen Blanco Trobo
María Begoña Eijo Cociña
María Elisa Rapa Ricoy
María Maseda Calvo
María Rita Pernas Vigo
María Teresa Vázquez Garcia
Marta Eguiluz Muñoz
Tere Atadell Giz
Xove
Natalia Fra Fernández
3o sorteo
23 de decembro de 2021

3º sorteo da campaña

Gañadores e gañadoras das 250 tarxetas regalo con 30€ no sorteo do día 23 de decembro de 2021
A Pastoriza
Nerea Fernández González
Sandra López Reguera
Sandra Prado López
A Pobra do Brollón
Manuel Angel Quiroga Rodríguez
A Pontenova
Carmen Novo Fernández
Lola Moiron García
Manuel Gallo Comendeiro
María Arruñada Bouza
María José Fernández Fernández
Sandra Rodil Martínez
Sonia Fernández Vidal
Bóveda
Elvira Vázquez López
Burela
Ana Belén Iglesias Yáñez
Ana María Díaz Lourido
Carmen Fernández Rivera
Manuel Mendes Pereira
Victorina Lestegas Río
Castro Riberas de Lea
Ana María Pérez Portela
Cervo
Mª Luisa Blanco Pernas
Chantada
Dolores Cierna Montes
Lourdes Vázquez Regueira
Luisa Nuesi Vargas
Rosana López López
Sandra Vázquez Rodríguez
Cospeito
Jorge Balsa Bouza
Foz
Ángeles Pena Aers
Elena Gruzea Gruzea
Elisabeth Peinado Ropa
Eva Rodríguez García
Fina García Campos
Jonathan Fanego Valdes
Mari Cruz Gómez Calvo
María Esperanza Rodríguez Veiga
María José Fraga Vilar
María Jose Villalba Goas
María Luisa Fuentes Ingelmo
Paula Iglesias Rodríguez
Guitiriz
Jacobo Pazos García
Lourenzá
Adoración Morales García
Álvaro Reigosa Yáñez
Ana María Iglesias Fernández
Belén Rivas Moiron
Belén Fanego Barreira
Elena Cabaleiro Seivane
Fina Rodríguez Soto
Isabel Gómez Rodríguez
Jesús Recalde González
Mª Fe Loureiro Pedreira
Mª José Díaz López
Mª José López Noceda
Mari Cruz Valea López
Mercedes Yáñez Folgueira
Mónica Rivas Pedrosa
Vanessa Bermúdez López
Lugo
Aina Cabrera Hernández
Álvaro Liz Aguilera
Amada Cabana Gil
Ana Belén Gutiérrez Lodeiro
Ana Fernandez Monasterio
Ana Franco Vázquez
Ana María Rodríguez Paradela
Ana Paula Amado Barón
Ana Paz Veres
Antonio Novo García
Beatriz Alegre Yuste
Belén Carreira Fernández
Bibiana Cabo Rodríguez
Carlos Ouro Núñez
Carmen Rodríguez Castro
Carolina Caamaño López
Carolina García Alvarado
Clemence Audiot Moreaux
Concepción Fernández Valledor
Delia Basanta Seijo
Dolores Moreira Silva
Elena Goy López
Elena Zapata Castro
Elsa Río Marcos
Esther Ocampo González
Iria Rey Alonso
Isabel Carreira Fernández
Isabel Corbelle Iglesia
Isabel Rebolo Fernández
Isabel Rodríguez Rouco
Iván López Rivera
Jairo López Rodríguez
José Luis Fernández Peñamaría
Jose Manuel López Rodríguez
Jose Manuel Rus Rodríguez
Juan Manuel Agra Méndez
Julia Castelao Llaneza
Karla Bohorquez Henríquez
Lara Fernández Gómez
Laura Novo Varela
Lorena Devesa Méndez
Luis Latorre Real
Luisa Mato Barreiro
Mª Carmen De La Fuente Buceta
Mª José Fraga Fompedriña
Manuela Álvarez Rebolo
Marcos Fraga Corral
Margarita López Fontal
María Alejandra Rivas Peteiro
María Ángeles Matallín Romero
María Belen Louzao Ferraces
María Del Carmen González Castro
María Eva Sánchez Cela
María Isabel Rodríguez Vila
María Jesús Pena Lourés
María Jesus Pérez Castro
María José Villamarín Santomé
María Mónica Vázquez Alonso
María Teresa Lemos López
Marta Castro Castedo
Martina Cendán López
Mayte Sanmartín López
Mª Carmen Campo Carreira
Mónica Rivas Brañas
Natalia Barral Varela
Natalia Cinza Cillero
Noelia Ocampo Prado
Noelia Vidal Carballeira
Odette Haigh Haigh
Olga Rodríguez Carricoba
Pablo Tarrío Goy
Pablo Vázquez González
Pauline Blatt Blatt
Pilar Rodríguez Vilanova
Raquel Vázquez Bravos
Rocío Mendez Pamela
Rocío Varela Pichin
Rosalía López López
Sandra Astorgano Montejo
Sandra Fernández Vivero
Sonia Sanmartín López
Susana Carballes López
Susana Romay Corredoira
Vanesa Aguiar Gutiérrez
Vanesa Lema Ferro
Vanesa Mel Varela
Verónica Vázquez Botana
Yasmina Ferreiro Basso
Meira
Alba Silva Rodríguez
María Jesús Lemos Campo
Teresa López Rodríguez
Monforte de Lemos
Alejandra Sánchez Amado
Amalia Prieto Quiroga
Carlos Varela Vázquez
Elena Carballo Ferrer
Estela Taboada López
Graciela Ledo Ledo
Lola Rivera López
Margarita Fraga González
Maria Isabel López Torres
Maria Reyes Reyes Capellan
Silvia Vázquez De La Horta
Sonia González Castro
Yoly Flor Fauna
Mondoñedo
M. José Rivas Rodríguez
Monterroso
Isabel Vázquez Vázquez
Mosteiro
Blanca Rivas Rodríguez
Muimenta
Ana Martínez Penín
Eva Valiño Novo
Gonzalo Eiras Sierra
Hugo Grueira Lis
Josefa Lozano Seijo
Marisa Darriba Lamela
Sandra Cabado Expósito
O Cadavo
Belén Feijoo Fernández
O Corgo
Lorena Abalde Costas
Quiroga
Ángela López García
Concepción Gómez González
Emily Gallego Fuente
Monse Martínez Pereila
Paula Losada Franjo
Teresa Taboada Vázquez
Rábade
Anabel Cruz Santos
Angel Rañal Parga
Ribadeo
Alicia Sanjurjo Rodríguez
María Rigueira Paredes
Paula López Otero
Ribas De Sil
Jesús Ballesteros Pardo
San Clodio
Mª José álvarez Del Pont
Sarria
Ana Rodríguez López
Andrea Rodríguez Díaz
Azucena Yáñez Ortiz
Beatriz Losada Pérez
Carmen Taboada Expósito
César Hernández Monzálbez
Clara Montero Sanmiguel
Cristina Núñez Pérez
Cruz Sampayo González
Elena Claudia Nabriga
Esther Díaz Otero
Heloise Aparecida De Oliveira
Isabel Arias Arias
María Abella García
María Alonso Mesia
María José Calvo Costa
María José Pérez Cancio
María Luisa Sánchez López
Maricarmen Arias López
Marisa Arias Pallares
Nela Fernández Paz
Patricia López Vázquez
Rosa María Piñeiro Loureiro
Sonia López Veiga
Yolanda Vázquez López
Taboada
Celia Vázquez García
Dionisio Besteiro Vázquez
Esther Olga Vázquez Dieguez
Lidia Fernández Blanco
María Dono Vázquez
Vilalba
Adrián Paredes Seoane
Alba Alba Blanco García
Berta López Valladares
Berta Rico López
Brígida Vázquez Yáñez
Carmen Debasa López
Cristina Cendán Verez
Elia Río Villares
José Vázquez Prado
Laura Iglesia Villamel
María Sanjurjo Portela
María Yáñez Paz
Miguel Ángel Cavanas Riguera
Nerea Gutiérrez Campo
Pilar Rego Rouco
Pilar Teijeiro Teijeiro
Raquel Feijoo Folgueira
Rocío Carreiras Cordal
Sonia Prado Rego
Susana Cendán Blanco
Viveiro
Aida Fernández Gómez
Bea García Verez
Estefanía Vázquez Medina
Francisca Sante Cartoy
Ines Pérez Gueimunde
Iñigo López De Aberasturi Gervasio
Lidia Feal Jiménez
Lucía Díaz Insua
María Domínguez López
María Eugenia Fernández Sánchez
María López Balsa
Noa Vidal Gallardo
Placeres Cuba Yáñez
Sandra Álvarez Ferreiroa
Sonia Villarmea Guerreiro
Xermade
Lucía Paz Calvo
Xove
Sonia Sánchez Díaz
4o sorteo
3 de xaneiro de 2022

4º sorteo da campaña

Gañadores e gañadoras das 250 tarxetas regalo con 30€ no sorteo do día 3 de xaneiro de 2022
A Pastoriza
Marisa Fernández Legaspi
Verónica López Del Río
A Pontenova
Ángeles Yañes Gallo
Azucena García Gallo
Davinia Martínez Buide
Gloria Dopacio López
Lourdes Calvo López
María Belén Maseda Trigo
Silvina González López
Bóveda
Eva Rodríguez Rodríguez
Burela
Antonio Navia García
Josefa García Pardo
Juan Carlos Eijo Álvarez
Laura Díaz Ramos
Mari Gómez Meitín
Sonia Rodríguez Díaz
Cervo
Ana Isabel Díaz Fernández
Chantada
Begoña López Méndez
Daniela Valentina Yanes De La Concha
Isabel Vázquez García
Ismael García Varela
María Dolores Jorge Gómez
Victoria Amado Bello
Cospeito
Dolores Vázquez Cascudo
Marisa Vélez Gómez
Foz
Antonio Delgado Guera
Carmen Castro Campos
Elida Ferreiros González
Félix Rodríguez Niñez
Isabel Méndez Reimunde
Javier Incera Otero
José María Ruano Redondo
Luisa Reija López
María Josefa Pérez Calvo
Míriam García Pastor
Rebeca Fernández García
Vicente Valverde Soler
Guitiriz
Isabel Rodríguez Santamariña
José Antonio Silvarrey
Manuel Vázquez Ares
Láncara
Alba Fernández López
Lourenzá
Antonio Díaz Gavin
Begoña Fernández González
Ángel Rivas Sanemetelio
Antonio Bouso Cabanillas
Lazaro Irimia Terrón
M José Sante Álvarez
Mary Cruz González Rodríguez
Nieves Ramos Cabaleiro
Placeres Castro Vila
Remedios Otero Crespo
Sonia Alfonso Villarino
Lugo
Alejandro Fontela Pereira
Alejandro Liz Aguilera
Alejandro Pardo López
Ana Daría Ruiz González
Ana María Penas Ontoso
Ángela Blanco Santos
Ángela Seijas Castro
Arantxa Correira Villamor
Beatriz González López
Bruno Romero Silva
Carlos Díaz López
Carlos Rozas Rodríguez
Carmen Cruz Varela
Celia Iglesias Fernández
Digna Fernández Lorido
Dulce Ibarra Gutiérrez
Elena Mouriz López
Elena Sanfiz Lorenzo
Elsa Jardón Tojal
Enrique Ceferino Rozas López
Enriqueta Iglesias Pardo
Estela Tomé Meilan
Esther Viña Gundín
Fátima Docio Rodríguez
Felix Vázquez Raimóndez
Fernando Blanco Álvarez
Fernando Fernández Teófilo
Fina Rubinos Vázquez
Francisco Antonio García López
Francisco Javier González Gil
Gloria Fernández López
Haydee Fernández Domínguez
Isabel Fernández Iglesias
Jaime García Rojo
Jesús Díaz Gómez
José Ángel Liz Vázquez
José Manuel Vázquez López
José María Vázquez
Laura Díez Cedrón
Loida Rodríguez Alonso
Lorena Castro Gude
Lorena Fernández Gómez
Lucía Rodríguez Cabana
Lucía Vázquez Martínez
Lucrecia Alcolado Sánchez
Manuel López Vázquez
María Ángeles Gómez Álvarez
María Ángeles Rodríguez Teijeiro
María Fraga Corral
María García Méndez
María Guerreiro Muñoz
María Isabel Freire Castro
María José Carreira Villalba
María José Veres Caamaño
María Luisa Varela Sánchez
María Pichín Rodríguez
María Teresa Bello Painzeiras
Marta Bernárdez Gargallo
Marta Polo Trasancos
Marta Rodríguez Gandoy
Mercedes Galán González
Miguel Prado Prieto
Milagros González Paz
Mónica Alvaredo López
Mónica Gómez Fernández
Mónica Pérez Martínez
Mónica Río González
Montserrat Crecente Rus
Noemi Paredes Pernas
Pablo Bande López
Patricia Portela Ocampo
Paulino Rodríguez Alonso
Pilar Ulla San Miguel
Rafa Moyer Álvarez
Raquel Soengas Ares
Rocío Andreu Gandoy
Rocío Villapol García
Rosa Hernández Canedo
Rosa Marina Zas Castro
Rosana Pérez Riol
Sabela Rodríguez Arias
Sandra Rodríguez Rivas
Silvia Díaz Castelao
Susana Díaz Bouza
Susana Díaz Colmenares
Trinidad Cercedo Lage
Vanesa Domínguez Castrillon
Vanesa Plazas Vidal
Vanessa Díaz Castro
Veronica Piñeiro González
Zaira Castiñeira Bayo
Mondoñedo
Daniel Bidueira Fulgueira
José Manuel Bolaño Freire
Mary Soto Cabado
Monforte de Lemos
Ana Lencería Íntimas
Catia Regina Martins Dos Anjos
Fina Rodríguez Moa
Fuensanta Buzeta Bugallo
María Jesus Álvarez Rodríguez
María Luz Costolla Vidal
Marife Martínez Fernández
Marile Pérez Balboa
Mariluz López Ramudo
Marta González Pérez
Patricia Mariño Rodríguez
Rubén López López
Silvana Meira Araujo
Xosé Manuel Fernández Montes
Mosteiro
Fina López Rivas
Muimenta
Aurelia Pérez Cabado
Beatriz Francos Anllo
Cristina Campello Seoane
Lorenzo Zapata Castro
Maricarmen Cendán Galán
Miguel Ahmed Llanes
Sonia Seijo Paz
Quiroga
Alicia Lama González
Argentina Suárez Rodríguez
José González Macía
Loli Fernández Campo
M. José Valdes Durán
Rosa Dacuña
Sonia Fierro Rodríguez
Rábade
Verónica Pena Méndez
Jesús Fernández Regueiro
Ribadeo
Isabel Miranda González
Jose Ángel Fernández Soto
María Del Carmen Vázquez Murias
Ribas De Sil
María Del Carmen Marcos Paez
San Clodio
Carlos Rodríguez Digón
Sarria
Adriana Asensio Ávalos
Alejandra Ventosinos López
Ana Pérez López
Cristina Pallares López
Daniel Fernández Calvo
Emma Carballal Toiran
Esther Vázquez García
Felisa Rivas Varela
Flora Valcarcel López
Gerardo Caldas López
Julio López López
Loli Rodríguez López
Maite López López
Maria José Fernández Lopez
María José López Fernandez
María Pilar López Rodríguez
María Sobrado Bascuas
Marisa López De La Fuente
Marta Dacuña Aira
Marta Saobrado Díaz
Matilde Páramo Díaz
Milagros Varela Díaz
Montse Pereiro Arias
Pamela Neira Rodríguez
Raquel Pérez Garrández
Rosa Mari Soto Fernández
Rosa Mº Jorquera López
Sandra Pumarega Álvarez
Victoria Cabada Fernández
Sofía García Cabanas
Taboada
Diego Durán Díaz
Lucas Mazaira Suárez
Lupe Ramos Otero
María José Poyan Lamela
Paula Gómez Gómez
Vilalba
Ana Cendán Polo
Andres Guizán Prieto
Carlos Guizán Feijoo
Cristina Amado Verdes
Francisco Díaz Díaz
Francisco Trastoy Cal
Lola López Paz
Manuel Luis Rodríguez Díaz
María De Los Angeles Fole Barrio
María Fernández Hermida
María Josefa Campello González
María Souto Prieto
Marina Josefina Blanco López
Narciso López Barro
Noemí Ramiro Rojo
Rosa Mari Iglesia Peña
Sandra Cortiñas Souto
Sara Feijoo Vázquez
Viveiro
Ana Vázquez Martínez
Carolina Pardo Pino
Félix Martínez Rodríguez
Fernanda Gonçalves Correia
Javier Martínez Rodríguez
José Luis Docampo Castro
Loli Varela Bella
María Díaz González
María Pérez Santos
María Remedios Fraga Martínez
María Saez López
Mariano Quintela Pérez
Nadia Polo Balseiro
Rebeca Pérez Rodríguez
Xove
Josefina Piñón Durán